Kontakti – HNK Varaždin
Zadnje novosti...
Uvjeti korištenja i pravila privatnosti
© Hrvatsko narodno kazalište u Varaždinu

Kontakti

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U VARAŽDINU

Augusta Cesarca 1, 42000 Varaždin, Hrvatska
Trgovački sud u Varaždinu
Broj sudskog registra: MBS 070001747
Očevidnik kazališta – broj upisnog lista: KAZ-029/1
Matični broj: 03006263, OIB: 13148215901
IBAN:HR8023400091110219467
SWIFT: PBZGH2XXXX

RADNO VRIJEME BLAGAJNE:

Od ponedjeljka do petka 10-12 i 18-19,30.
Subotom 10-12 i sat vremena prije početka programa.
Nedjeljom samo sat vremena prije početka programa.
Praznikom blagajna ne radi.

Telefon: 042 / 200 250

Ispunite obrazac ukoliko nam želite poslati poruku:

    Kontakt E-pošta Telefon Telefaks
    Centrala   042 / 214 688 ++385 (0)42 211 218
    Blagajna  blagajna@hnkvz.hr 042 / 200 250  
    Šef propagande-marketinga  hnkvz@hnkvz.hr    
    Propaganda  propaganda@hnkvz.hr    
    Marketing  marketing@hnkvz.hr    
    Tehnika  voditelj-tehnike@hnkvz.hr 042 / 200 212  
    Dječja i lutkarska scena  dubravkotorjanac@gmail.com 099/ 227 1086  
    Kazališni studio mladih  ksm@hnkvz.hr 042 / 200 184  
    Drama  drama@hnkvz.hr 042 / 201 806; 042 / 201 807  

    Intendantica

    Ured intendantice

     intendantica@hnkvz.hr

     ured-ravnatelja@hnkvz.hr

     

    042/200 311

     
    Poslovni manager  poslovni-manager@hnkvz.hr    
    Računovodstvo  racunovodstvo@hnkvz.hr 042 / 201 897  
    Arhiva  arhiva@hnkvz.hr 042 / 200 185  
    Služba za informiranje  ured-ravnatelja@hnkvz.hr   Obrazac 2 – Zahtjev za pristup informacijama
    Službenik za zaštitu
    osobnih podataka
     sluzbenik@hnkvz.hr 042/ 214 688 (kućni 215) Obrazac – Zahtjev ispitanika