Zadnje novosti...
Uvjeti korištenja i pravila privatnosti
© Hrvatsko narodno kazalište u Varaždinu

Arhiva 2024.

SIJEČANJ

Petak, 5. siječnja u 19,30 sati, Velika koncertna dvorana
Godišnji koncert Gradskog puhačkog orkestra KUD-a Hrvatskih željeznica
Organizatori: Gradski puhački orkestar KUD-a HŽ-a i HNK u Varaždinu

Nedjelja, 7. siječnja u 11,00 sati, Velika scena
ORAŠAR
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 7. siječnja u 17,00 sati, Velika scena
ORAŠAR
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Ponedjeljak, 8. siječnja u 10,00 sati, Velika scena
ORAŠAR
PRODANA PREDSTAVA

Utorak, 9. siječnja u 10,00 sati, Velika scena
ORAŠAR
PRODANA PREDSTAVA

Utorak, 9. siječnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
LEGENDA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 10. siječnja u 10,00 i 12,00 sati, Velika scena
ORAŠAR
PRODANE PREDSTAVE

Srijeda, 10. siječnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
LEGENDA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Četvrtak, 11. siječnja u 10,00 i 12,00 sati, Velika scena
ORAŠAR
PRODANE PREDSTAVE

Četvrtak, 11. siječnja u 21,00 sat, Scena Rogoz
VEDRAN PEHARDA SEXTET
Organizator: KUV i HNK Varaždin

Petak, 12. siječnja u 21,00 sat, Scena Rogoz
Mile Kekin&Band
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 14. siječnja u 19,30 sati, HNK Ivan pl. Zajc, Rijeka
Majka Hrabrost i njezina djeca
Gostovanje u Rijeci u sklopu K-HNK

Utorak, 16. siječnja u 11,00 sati, Klub Europa medija
Kako živi Antuntun
Skupina Zvjezdice (A1) Kazališnog studija mladih

Četvrtak, 18. siječnja u 19,30 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 19. siječnja u 19,30 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Subota, 20. siječnja u 19,30 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 21. siječnja u 17,00 sati, Scena Rogoz
ŠAPAT DUŠE
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Ponedjeljak, 22. siječnja u 9,30 sati, Velika scena
BUBA U UHU
Prodana predstava

Utorak, 23. siječnja u 9,30 sati, Velika scena
BUBA U UHU
Prodana predstava

Utorak, 23. siječnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
ŠAPAT DUŠE
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 24. siječnja u 19,30 sati, Velika scena
BUDALA ZA VEČERU
Gostovanje Kazališta Virovitica
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Četvrtak, 25. siječnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
REŽIM ISCJELJENJA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 26. siječnja u 19,30 sati, Velika scena
SAN IVANJSKE NOĆI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Subota, 27. siječnja u 19,30 sati, Velika scena
SAN IVANJSKE NOĆI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 28. siječnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
REŽIM ISCJELJENJA
ODGOĐENO ZBOG BOLESTI GLUMCA

Nedjelja, 28. siječnja u 19,30 sati, Velika koncertna dvorana
Varaždinski komorni orkestar, koncert
Organizatori: VKO, KUV i HNK Varaždin

Utorak, 30. siječnja u 19,30 sati, velika scena
Promocija monografije 150 GODINA KAZALIŠTA U VARAŽDINU

Srijeda, 31. siječnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
A R T
Ulaznice u slobodnoj prodaji

VELJAČA

Četvrtak, 1. veljače u 20,00 sati, Scena Rogoz
A R T
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 2. veljače u 12,00 sati, Velika koncertna dvorana
Izvlačenje parova za DAVIS KUP meč Hrvatska-Belgija
Organizatori: HTS i Grad Varaždin

Subota, 3. veljače u 19,30 sati, Velika scena
BUBA U UHU
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 4. veljače u 17,00 sati, Velika scena
KROKODIL MARKO
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Ponedjeljak, 5. veljače u 10,00 sati, Velika scena
KROKODIL MARKO
Prodana predstava

Srijeda, 7. veljače u 12,00 sati, Velika scena
ENIGMATSKE VARIJACIJE
Prodana predstava

Četvrtak, 8. veljače u 11,30 sati, Velika scena
ENIGMATSKE VARIJACIJE
Prodana predstava

Petak, 9. veljače u 19,30 sati, Velika scena
TICHEK SE OŽENIL
Autorski projekt Tima Hrvačanina i Damira Martinovića Mrleta
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 11. veljače u 20,00 sati, Scena Rogoz
KISELA KRV
PRAIZVEDBA

Ponedjeljak, 12. veljače u 18,00 sati, Velika koncertna dvorana
FAŠNIČKI KONCERT GLAZBENE ŠKOLE
Organizator: Glazbena škola Varaždin

Utorak, 13. veljače u 20,00 sati, Scena Rogoz
KISELA KRV
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 14. veljače u 10,00 sati, Velika scena
KROKODIL MARKO
Prodana predstava

Srijeda, 14. veljače u 20,00 sati, Scena Rogoz
KISELA KRV
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Četvrtak, 15. veljače u 19,30 sati, Velika scena
SAN IVANJSKE NOĆI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 16. veljače u 19,30 sati, Velika scena
SAN IVANJSKE NOĆI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Subota, 17,00 veljače u 18,00 sati, Velika scena
Program Plesnog studija Vindi
Organizator PS Vindi

Subota, 17. veljače u 20,00 sati, Scena Rogoz
REŽIM ISCJELJENJA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 18. veljače u 18,00 sati, Velika scena
Program Plesnog studija Vindi
Organizator PS Vindi

Nedjelja, 18. veljače u 20,00 sati, Scena Rogoz
REŽIM ISCJELJENJA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 21. veljače u 18,00 sati, Velika scena
Proglašenje sportaša godine
Organizatori: Zajednica sportskih udruga grada Varaždin

Četvrtak, 22. veljače u 21,00 sat, Scena Rogoz
BORE BALBOA, koncert
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 23. veljače u 19,30 sati, Velika scena
BOGOVI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Subota, 24. veljače u 20,00 sati, Kazalište Virovitica
LEGENDA
Sudjelovanje na Festivalu VIRKAS

Nedjelja, 25. veljače u 19,30 sati, Velika scena
GROFICA MARICA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Utorak, 27. veljače u 19,30 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 28. veljače u 19,30 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

 

OŽUJAK

Nedjelja, 3. ožujka u 18,00 sati, Kazalište Virovitica
KROKODIL MARKO
Sudjelovanje na Festivalu Virkas

Od 1. do 10. 3.
15. Tjedan smijeha Kerekesh Teatra

Četvrtak, 7. ožujka u 19,30 sati, Kazalište Ivan pl. Zajc Rijeka
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Riječka premijera

Petak, 8. ožujka u 19,30 sati, Kazalište Ivan pl. Zajc Rijeka
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Utorak, 12. ožujka u 19,00 sati, Velika koncertna dvorana
Dani Josipa Klime – Koncert laureata 12. Natjecanja Papandopulo
Organizator: Koncertni ured Varaždin

Subota, 16. ožujka u 19,30 sati, Velika scena
Madama Butterfly
P R E M I J E R A

Nedjelja, 17. ožujka u 20,00 sati, Scena Rogoz
Šapat duše
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Ponedjeljak, 18. ožujka u 19,30 sati, Velika scena
Madama Butterfly
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Utorak, 19. ožujka u 15,00 sati, Velika koncertna dvorana
Sjednica Gradskog vijeća Grada Varaždina

Utorak, 19. ožujka u 20,00 sati, Scena Rogoz
LEGENDA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 20. ožujka u 10 sati, Velika scena
KROKODIL MARKO
Prodana predstava

Srijeda, 20. ožujka u 19,30 sati, Velika scena
CINKUŠI, koncert
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Četvrtak, 21. ožujka u 19,30 sati, Velika scena
SAN IVANJSKE NOĆI
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 22. ožujka u 10,00 sati, Velika scena
KROKODIL MARKO
Prodana predstava

Subota, 23. ožujka u 20,00 sati, Scena Rogoz
KISELA KRV
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 24. ožujka u 20,00 sati, Scena Rogoz
KISELA KRV
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Ponedjeljak, 25. ožujka u 19,00 sati, Scena Rogor
Varaždinska promocija romana Kristiana Novaka “Slučaj vlastite pogibelji”
Ulaz slobodan

Utorak, 26. ožujka, Velika koncertna dvorana
Županijska smotra zborova

Utorak, 26. ožujka u 11,00 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Prodana predstava

Srijeda, 27. ožujka u 19,30 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Svjetski dan kazališta
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Četvrtak, 28. ožujka u 19,30 sati, Velika scena
OTOČKA TERCA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 29. ožujka u 19,30 sati, Velika scena
GROFICA MARICA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

TRAVANJ

Četvrtak, 4. travnja u 20,00 sati, Velika koncertna dvorana
Koncert Varaždinskog vokalnog ansambla
Organizatori: KUV i HNK Varaždin

Subota, 6. travnja u 20,00 sati, Velika koncertna dvorana
Ibrica Jusić, koncert
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Utorak, 9. travnja u 19,30 sati, Velika scena
MAČKA NA VRUĆEM LIMENOM KROVU
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 10. travnja u 19,00 sati, Gradsko kazalište lutaka Split
ŠAPAT DUŠE
Sudjelovanje na Festivalu Mali Marulić u Splitu

Srijeda, 10. travnja u 19,30 sati, Velika scena
MAČKA NA VRUĆEM LIMENOM KROVU
P R E M I J E R A

Četvrtak, 11. travnja u 19,30 sati, Velika scena
MAČKA NA VRUĆEM LIMENOM KROVU
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 12. travnja u 19,30 sati, Velika scena
MAČKA NA VRUĆEM LIMENOM KROVU
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 14. travnja u 19,30 sati, HNK Zagreb
SAN IVANJSKE NOĆI
Gostovanje u HNK Zagreb u sklopu pretplate K-HNK

Nedjelja, 14. travnja u 19,30 sati, Velika koncertna dvorana
Koncert Varaždinskog komornog orkestra
Organizatori: VKO, KUV i HNK Varaždin

Ponedjeljak, 15. travnja u 16,00 i 17,15 sati, Bjelovar
KROKODIL MARKO
Sudjelovanje na Festivalu Mali BOK

Utorak, 16. travnja u 19,30 sati, Velika scena
MARATONCI TRČE POČASNI KRUG
Gostovanje HNK iz Osijeka u sklopu pretplate K-HNK
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 17. travnja u 19,00 sati, Klub Europa media
Književna večer grupe VAKS
Ulaz slobodan

Srijeda, 17. travnja u 21,00 sat, Scena Rogoz
BEVERLY BROOKS, koncert
Ulaznice u slobodnoj prodaji

18. – 20. travnja, cijeli dan, Velika scena i Velika koncertna dvorana
THEATERSPIELE, predstave na njemačkom jeziku
Organizator: EKULT

Nedjelja, 21. travnja u 17,00 sati, Velika scena
PINOCCHIO, balet
Koprodukcija HNK Varaždin i HNK Ivan pl. Zajc Rijeka, K-HNK
Varaždinska premijera

Ponedjeljak, 22. travnja u 10,00 i 12,00 sati, Velika scena
PINOCCHIO, balet
Koprodukcija HNK Varaždin i HNK Ivan pl. Zajc Rijeka, K-HNK
Prodane predstave

Utorak, 23. travnja u 20,00 sati, HNK Split
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Sudjelovanje na Festivalu “Marulićevi dani”

Četvrtak, 25. travnja u 14,00 sati, Velika scena
SAN IVANJSKE NOĆI
Prodana predstava

Petak, 26. travnja u 10,00 sati, Velika scena
SAN IVANJSKE NOĆI
Prodana predstava

Subota, 27. travnja, cijeli dan, Velika scena
Susret učeničkih domova Republike Hrvatske
Organizator: Učenički dom Varaždin

Nedjelja, 28. travnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
KISELA KRV
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Ponedjeljak, 29. travnja u 14,30 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Prodana predstava

Utorak, 30. travnja u 9,00 sati, Velika scena
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Prodana predstava

SVIBANJ

Četvrtak, 2. svibnja u 19,30 sati, Velika scena
MAČKA NA VRUĆEM LIMENOM KROVU
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 3. svibnja u 11,00 sati, Velika scena
MAČKA NA VRUĆEM LIMENOM KROVU
Prodana predstava

Subota, 4. svibnja u 19,30 sati, Velika scena
TICHEK SE OŽENIL
Autorski projekt Damira Martinovića Mrleta i Tima Hrvačanina
Koprodukcija HNK Varaždin i VFA
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 5. svibnja u 17,00 sati, Velika scena
BASNE
Gostovanje Kazališta Virovitica
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 5. svibnja u 20,00 sati, Velika koncertna dvorana
Koncert Varaždinskog komornog orkestra
Organizatori: KUV i HNK Varaždin

6. – 18. svibnja
Izložba “Goran Merkaš – Kazališni plakat”
Hrvatski kulturni dom na Sušaku
U sklopu 29. Međunarodnog festivala malih scena Rijeka

Ponedjeljak, 6. svibnja u 20,00 sati, Velika scena
J. Karas: REALISTI
Gostovanje teatra EXIT
Organizator: Rotary Club Varaždin

Utorak, 7. svibnja u 10,00 sati, Velika scena
KROKODIL MARKO
Prodana predstava

Utorak, 7. svibnja u 21,00 sat, Scena Rogoz
ELEKTRIČNI ORGAZAM, koncert
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Srijeda, 8. svibnja i četvrtak, 9. svibnja, Velika koncertna dvorana
67. glazbene svečanosti hrvatske mladeži
Organizator: Glazbena škola u Varaždinu

Četvrtak, 9. svibnja u 20,00 sati, Gradsko kazalište “Zorin dom”
BUBA U UHU
Na gostovanju u Karlovcu

Četvrtak, 9. svibnja u 20,00 sati, Velika scena
WHO THE F… IS BIBA?
Humanitarna izvedba predstave
Organizator: Zaklada solidarnosti Grada Varaždina

Petak, 10. svibnja u 19,30 sati, Velika koncertna dvorana
Koncert Lucija Stilinović (flauta) i Pedro Ribeiro Rodrigues (gitara)
Koncertna sezona 23/24
Ulaz slobodan

Petak, 10. svibnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
A R T
Prodana predstava za Gimnaziju iz Bihaća

Subota, 11. svibnja u 19,30 sati, Velika scena
O. Balašević: Prezime ruže, monobajka
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Utorak, 14. svibnja u 18,30 sati, Velika koncertna dvorana
Koncert Puhačkog orkestra Glazbene škole u Varaždinu
Organizatori: KUV i HNK Varaždin

Utorak, 14. svibnja u 20,00 sati, HNK Osijek
SLUČAJ VLASTITE POGIBELJI
Na gostovanju u Osijeku u sklopu pretplate K-HNK

Srijeda, 15. svibnja u 19,00 sati, Otok
A R T
Sudjelovanje na Festivali glumca

Srijeda, 15. svibnja u 19,00 sati, Velika scena
Program 2. osnovne škole Varaždin
Organizator: 2. osnovna škola Varaždin

Petak, 17. svibnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
KISELA KRV
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Subota, 18. svibnja u 17,00 sati, Scena Rogoz
Promocija albuma LJUBIČASTOST (Cura i Dečko)
Ulaz slobodan

Nedjelja, 19. svibnja u 17,00 sati, Scena Rogoz
ŠAPAT DUŠE
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 19. svibnja u 19,00 sati, Velika koncertna dvorana
GLAZBENI PODIJ
Organizatori: Glazbena mladež Varaždin i HNK Varaždin

Utorak, 21. svibnja u 12,00 sati, Scena Rogoz
ŠAPAT DUŠE
Prodana predstava

Srijeda, 22. svibnja u 19,00 sati, Klub Europa media
Koncert Alan Holy i Tamara Jurkić Sviben
Organizatori: KUV i HNK Varaždin

Četvrtak, 23. svibnja u 20,00 sati, Scena Rogoz
KISELA KRV
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Subota, 25. svibnja u 11,00 sati, Klub Europa media
U potrazi za sjećanjem
dramatizirale studentice UFČK prema bajci ‘Šuma Striborova’ I. B. Mažuranić
izvodi skupina Legende (B3) pod dramskopedagoškim vodstvom Marija Đureneca

Ponedjeljak, 27. svibnja u 18,00 sati, Klub Europa media
Timpetill – grad bez roditelja
Henry Winterfeld, skupina Dramci galamci (B2)
pod dramskopedagoškim vodstvom Roberte Barat

Ponedjeljak, 27. svibnja u 20,00 sati, Zenica
REŽIM ISCJELJENJA
Sudjelovanje na Festivalu drame u Zenici

Utorak, 28. svibnja u 19,00 sati, Klub Europa media
Caričino novo ruho
prema motivima bajke H.C. Andersena, skupina Zvjezdice
pod dramskopedagoškim vodstvom Ane Krčar Velimirović

Srijeda, 29. svibnja u 10,00 sati, Velika scena
KROKODIL MARKO
Prodana predstava

Srijeda, 29. svibnja u 19,00 sati, Velika scena
Koncert Moravske filharmonije
Organizator: Grad Varaždin, Koncertni ured Varaždin i HNK Varaždin

Petak, 31. svibnja u 21,30 sati, Narodno pozorište Novi Sad
REŽIM ISCJELJENJA
Sudjelovanje na Festivalu Sterijino pozorje

LIPANJ

Subota, 1. lipnja u 17,00 sati, Klub Europa media
Patnje mladog labuda
studentice UFČK prema motivima bajke ‘Ružno pače’ H. C. Andersena
Skupina Iskre (A2), pod dramskopedagoškim vodstvom Ivane Lolić

Subota, 1. lipnja u 19,30 sati, Velika scena
GRAND FINALE, balet
Gostovanje Baleta HNK Ivan pl. Zajc Rijeka – K-HNK
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 2. lipnja u 20,00 sati
KISELA KRV
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Petak, 7. lipnja u 18,00 sati, Velika scena
Program centra “Tomislav Špoljar” Varaždin
Organizator Centar “Tomislav Špoljar”

Nedjelja, 9. lipnja u 17,00 sati, Scena Rogoz
ŠAPAT DUŠE
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Nedjelja, 9. lipnja u 19,30 sati, Velika koncertna dvorana
Varaždinski komorni orkestar – 5. koncert sezone
Organizatori: VKO, KUV i HNK Varaždin

Srijeda, 12. lipnja u 21,00 sat, Scena Rogoz
Koncert: Sjećanje na Damira – Damirov Django Group
Ulaznice u slobodnoj prodaji

Četvrtak, 13. lipnja u 19,00 sati, Klub Europa media
Ubojstvo u cirkusu
adaptacija drame „Clown Car“ Marka Kenneallya, skupina B3
pod dramskopedagoškim vodstvom Tanje Novak

Petak, 14. lipnja u 19,30 sati, Velika koncertna dvorana
160-ta obljetnica DVD-a Varaždin

Petak, 14. lipnja u 18,00 sati, Klub Europa media
Kod nas doma
prema motivima zbirke priča ‘Kod kuće je najgore’ E. Kishona, skupina C5
pod dramskopedagoškim vodstvom Tanje Novak

Subota, 15. lipnja u 9,30, Trg kralja Tomislava (ispred Gradske vijećnice)
Poesis mimesis
Festival dvorišta
kazivanje poezije i monologa, izbor skupine C3
pod dramskopedagoškim vodstvom Tanje Novak

Nedjelja, 16. lipnja u 21,00 sat, Klub Europa media
2,14
Davida Paqueta, skupina C2
pod dramskopedagoškim vodstvom Hane Kunić

Utorak, 18. lipnja u 19,00 sati, Klub Europa media
Klub različitih
prema motivima filma ‘The Breakfast club’, skupina C4
pod dramskopedagoškim vodstvom Tanje Novak